Údržbář - elektrikář

Náplň práce

  • odstraňování poruch, závad, nedostatků v provozech strojů, zařízeních a technologiích
  • vedení dokumentace o poruchách, závadách, nedostatkách v provozech strojů, zařízeních a technologiích a záznamů o jejich odstraněních
  • dokumentace o údržbě a provozu
  • odstraňování poruch a závad na zařízeních v rozsahu své odbornosti vč. Vyhl. 50
  • posuzování technické dokumentace elektro v rozsahu své odbornosti vč. Vyhl. 50
  • předkládání podkladů pro plán oprav a údržby
  • správa vybavení pracoviště, nářadí, nástrojů, měřidel, strojů a zařízení
  • odpovědnost za svěřený materiál, nářadí a osobní ochranné pracovní pomůcky

Požadujeme

  • SOU/SOŠ obor elektro/elektrotechnika
  • praxe alespoň 2 roky
  • ŘP sk. B
  • speciální kvalifikace dle Vyhlášky 50/1978 Sb.
  • pečlivost, opatrnost, důslednost

Nabízíme

  • dvousměnný pracovní režim, pevné rozvržení pracovní doby, týdenní pracovní doba 37,5 hodiny
  • základní mzda + měsíční prémie
  • pravidelné zvyšování základní mzdy
  • obědy zdarma/stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • a mnohé další

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu kariera@praktiksystem.cz. Vaše žádosti o pracovní pozici vyhodnotíme a do 14 dnů Vás budeme informovat o stavu výběrového řízení.

1
Stáhněte a vyplňte
osobní dotazník
2
Dotazník pošlete
na e-mail:

kariera@praktiksystem.cz
3
Vyčkejte na naši
odpověď, do 14 dnů vás
budeme kontaktovat

Máte o tuto práci zájem?
Kontaktujte nás!

Máte zájem o nabízenou práci? Napište nám!