Údržbář - elektrikář

Náplň práce

  • odstraňování poruch, závad, nedostatků v provozech strojů, zařízení i technologií, vše v rozsahu své odbornosti
  • vedení záznamů a dokumentace o údržbě a provozu
  • posuzování elektro-technické dokumentace v rozsahu své odbornosti
  • zpracovávání podkladů pro plán oprav a údržby
  • dodržování bezpečnosti práce, požárních předpisů, prevence vzniku úrazů i neshod v rámci BOZP, PO a nakládání s odpady
  • správa vybavení pracoviště, nářadí, strojů a jiných zařízení

Požadujeme

  • SOU/SOŠ obor elektro/elektrotechnika
  • min. 2 roky praxe
  • řidičský průkaz sk. B
  • speciální kvalifikaci dle Vyhlášky 50/1978 Sb.
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • mzda 30.000 - 40.000,- Kč
  • náborový příspěvek ve výši 25.000,- Kč
  • dvousměnný provoz s rovnoměrným rozvržením pracovní doby, 37,5 hodin týdně
  • pravidelné zvyšování základní mzdy
  • 25 dní dovolené
  • obědy zdarma/příspěvek na stravování
  • měsíčně příspěvek na dopravu
  • mnohé další benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis na emailovou adresu kariera@praktiksystem.cz. Vaše žádosti o pracovní pozici vyhodnotíme a do 14 dnů Vás budeme informovat o stavu výběrového řízení.

1
Stáhněte a vyplňte
osobní dotazník
2
Dotazník pošlete
na e-mail:

kariera@praktiksystem.cz
3
Vyčkejte na naši
odpověď, do 14 dnů vás
budeme kontaktovat

Máte o tuto práci zájem?
Kontaktujte nás!

Máte zájem o nabízenou práci? Napište nám!