Strojník - obsluha technologií

Náplň práce

  • obsluha a základní preventivní údržba strojů, technologií i manipulační techniky
  • vedení záznamů dokumentace o jejich údržbě a provozu
  • dodržování postupů, norem i kvality výstupů v rámci pokynů nadřízeného
  • vedení řádné i včasné evidence a dokumentace směnových výsledků
  • dodržování bezpečnosti práce, požárních předpisů, prevence vzniku úrazů i neshod v rámci BOZP, PO a nakládání s odpady

Požadujeme

  • SOU (strojní mechanik, strojník, zámečník, práce při obsluze strojů)
  • min. 1 rok praxe
  • nutné řidičské oprávnění sk. C nebo T
  • průkaz strojníka, průkaz VZV výhodou
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • nepřetržitý provoz s nerovnoměrným rozvržením pracovní doby, 37,5 hodin týdně (12 h směny - denní, noční - krátký/dlouhý týden)
  • pravidelné zvyšování základní mzdy
  • 25 dní dovolené
  • obědy zdarma/příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu 2 Kč/km
  • mnohé další benefity
  • nástup dohodou

Pokud Vás zaujala naše nabídka, prosím, pošlete nám Váš životopis na e-mail: kariera@praktiksystem.cz a my se Vám brzy ozveme.

1
Stáhněte a vyplňte
osobní dotazník
2
Dotazník pošlete
na e-mail:

kariera@praktiksystem.cz
3
Vyčkejte na naši
odpověď, do 14 dnů vás
budeme kontaktovat

Máte o tuto práci zájem?
Kontaktujte nás!

Máte zájem o nabízenou práci? Napište nám!