Strojník - obsluha technologií

Náplň práce

  • obsluha a základní preventivní údržba technologií a manipulační techniky
  • udržování zařízení, strojů, manipulační techniky a pracovních prostor v řádném technickém stavu a vedení záznamů o jejich provozu
  • dodržování kvality výstupů dle stanovených norem/vzorků
  • vedení řádné a včasné evidence a dokumentace směnových výsledků
  • odpovědnost za svěřený materiál, nářadí a osobní ochranné pracovní pomůcky

Požadujeme

  • SOU
  • praxe: min. 1 rok
  • ŘP skupiny B, oprávnění VZV
  • strojnický průkaz výhodou
  • pozornost, pečlivost, odpovědnost

Nabízíme

  • náborový příspěvek ve výši 25.000,- Kč
  • nepřetržitý provoz, týdenní pracovní doba 37,5 hodiny
  • základní mzda + měsíční prémie
  • pravidelné zvyšování základní mzdy
  • obědy zdarma/příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • a mnohé další

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu kariera@praktiksystem.cz. Vaše žádosti o pracovní pozici vyhodnotíme a do 14 dnů Vás budeme informovat o stavu výběrového řízení.

1
Stáhněte a vyplňte
osobní dotazník
2
Dotazník pošlete
na e-mail:

kariera@praktiksystem.cz
3
Vyčkejte na naši
odpověď, do 14 dnů vás
budeme kontaktovat

Máte o tuto práci zájem?
Kontaktujte nás!

Máte zájem o nabízenou práci? Napište nám!