Údržbář - zámečník

Náplň práce

  • zámečnické a montážní práce, výroba drobných dílů a součástí na určeném pracovišti dle pracovních popisů, návodů a instrukcí
  • údržba strojů, zařízení, technologií
  • běžná údržba budov a areálu
  • odstraňování poruch, závad, nedostatků v provozech strojů, zařízení i technologií
  • správa vybavení pracoviště, nářadí, strojů a jiných zařízení

Požadujeme

  • SOU/SOŠ obor zámečník, mechanik strojů a zařízení
  • praxi v oblasti strojní údržby
  • řidičský průkaz sk. B a svářecí průkaz podmínkou
  • oprávnění VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • dvousměnný provoz, rovnoměrné rozvržení pracovní doby, 37,5 hodin týdně (možnost přesčasů)

  • pravidelné zvyšování základní mzdy
  • 25 dní dovolené
  • obědy zdarma/příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu 2 Kč/km
  • mnohé další benefity
  • dobu určitou na půl roku, rok a poté dobu neurčitou

Pokud Vás zaujala naše nabídka, prosím, pošlete nám Váš životopis na e-mail: kariera@praktiksystem.cz a my se Vám brzy ozveme.

1
Stáhněte a vyplňte
osobní dotazník
2
Dotazník pošlete
na e-mail:

kariera@praktiksystem.cz
3
Vyčkejte na naši
odpověď, do 14 dnů vás
budeme kontaktovat

Máte o tuto práci zájem?
Kontaktujte nás!

Máte zájem o nabízenou práci? Napište nám!