Řidič nákladního automobilu na DPP

Náplň práce

  • obsluha nákladního automobilu v rámci vnitrostátní přepravy kontejnerů
  • základní preventivní údržba i oprava nákladních automobilů včetně příslušenství a pracovních (manipulačních a skladových) prostor, jejich udržování v řádném technickém stavu a vedení záznamů o jejich provozu
  • dodržování dopravně-bezpečnostních předpisů
  • vedení řádného a včasného výkaznictví
  • dodržování bezpečnosti práce, požárních předpisů a prevenci vzniku úrazů a neshod v rámci BOZP, PO a nakládání s odpady
  • odpovědnost za svěřený náklad, nářadí a osobní ochranné pracovní vybavení

Požadujeme

  • SOU
  • min. 1 rok praxe
  • řidičský průkaz sk. B, C, E
  • profesní průkaz a kartu řidiče, platné psychotesty
  • chuť a ochotu pracovat min. 3 dny týdně (dle domluvy)
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • mzda 144,- Kč/hod.
  • pracovní poměr na dohodu o provedení práce, později možnost překlenutí na hlavní pracovní poměr
  • volné víkendy
  • cestovní náhrady

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis na emailovou adresu kariera@praktiksystem.cz. Vaše žádosti o pracovní pozici vyhodnotíme a do 14 dnů Vás budeme informovat o stavu výběrového řízení.

1
Stáhněte a vyplňte
osobní dotazník
2
Dotazník pošlete
na e-mail:

kariera@praktiksystem.cz
3
Vyčkejte na naši
odpověď, do 14 dnů vás
budeme kontaktovat

Máte o tuto práci zájem?
Kontaktujte nás!

Máte zájem o nabízenou práci? Napište nám!