Personalista

Náplň práce

  • nábor a vyhledávání nových zaměstnanců
  • příprava pracovněprávních dokumentů
  • evidence docházky zaměstnanců, práce s interním docházkovým systémem
  • příprava podkladů pro zpracování mezd, cestovní příkazy
  • evidence a zajišťování školení zaměstnanců, zdravotních prohlídek
  • zpracování související administrativy a dokumentů
  • péče a poradenství pro zaměstnance
  • správa firemního intranetu a informačních nástěnek
  • spolupráce při pořádání firemních akcí
  • ostatní administrativní práce

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (administrativa, obchod, ekonomie)
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici (výrobní podnik výhodou)
  • komunikační a organizační schopnosti
  • znalost práce PC (Word, Excel)
  • znalost Helios, IKOS výhodou
  • znalost AJ/NJ výhodou
  • důslednost, spolehlivost, pečlivost a přesnost, aktivní přístup, emoční inteligence

Nabízíme

  • mzda až 35.000,- Kč

  • práci v dynamicky se rozvíjející firmě
  • pružné rozvržení pracovní doby, 37,5 hodin týdně
  • 25 dní dovolené
  • obědy zdarma
  • příspěvek na dopravu
  • mnohé další benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem v ČJ na emailovou adresu kariera@praktiksystem.cz. Vaše žádosti o pracovní pozici vyhodnotíme a do 14 dnů Vás budeme informovat o stavu výběrového řízení.

1
Stáhněte a vyplňte
osobní dotazník
2
Dotazník pošlete
na e-mail:

kariera@praktiksystem.cz
3
Vyčkejte na naši
odpověď, do 14 dnů vás
budeme kontaktovat

Máte o tuto práci zájem?
Kontaktujte nás!

Máte zájem o nabízenou práci? Napište nám!