Dispečer logistiky

Náplň práce

  • plánování návozů a odvozů, vážení dodávek
  • komunikace se subjekty zajišťujícími dopravu, s dodavateli v místech nakládky
  • zajišťování odvozu surovin
  • vystavování přepravních dokumentů
  • spolupráce se směnovými mistry
  • sledování a vyhodnocování ekonomických ukazatelů pro realizování přeprav
  • výkaznictví a evidence v programu Recos

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (administrativa, obchod, ekonomie)
  • AJ nebo NJ na základní úrovni
  • praxe v oblasti dopravy/logistiky/dispečinku výhodou
  • znalost PC MS Office (Word, Excel)
  • nadšení, pečlivost a přesnost, spolehlivost, aktivní přístup, rozhodnost, samostatnost
  • organizační a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, týmový hráč

Nabízíme

  • v první fázi pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, poté na dobu neurčitou
  • dvousměnný pracovní režim, pružné rozvržení pracovní doby, týdenní pracovní doba 37,5 hodiny
  • základní mzda + měsíční prémie
  • pravidelné zvyšování základní mzdy
  • obědy zdarma/příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • finanční i nefinanční benefity
  • 2 dny indispozičního volna
  • možnost profesního a osobního růstu
  • a mnohé další

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis spolu s průvodním dopisem v ČJ na emailovou adresu. Vaše žádosti o pracovní pozici vyhodnotíme a do 14 dnů Vás budeme informovat o stavu výběrového řízení.

1
Stáhněte a vyplňte
osobní dotazník
2
Dotazník pošlete
na e-mail:

kariera@praktiksystem.cz
3
Vyčkejte na naši
odpověď, do 14 dnů vás
budeme kontaktovat

Máte o tuto práci zájem?
Kontaktujte nás!

Máte zájem o nabízenou práci? Napište nám!